Aktuality

21. 3. 2014 Křest nové publikace z edice Příroda v ČR

V Kongresovém centru v Praze proběhla konference ke Světovému dni vody 2014. Ministr kultury ČR Ing. Marián Jurečka při té příležitosti pokřtil nově vydanou publikaci Drobné vodní toky v České republice, která navazuje na předchozí díly edice Příroda v ČR.

21. 10. 2013 Vernisáž výstavy a naučné stezky ve Stanici přírodovědců

V říjnu proběhlo ve Stanici přírodovědců DDM v Drtinově ulici v Praze 5 otevření naučné stezky a výstavy dětských ornitologických ilustrací, z jejichž výběru byly naučné panely vytvořeny. 

5. 1. 2013 100 let Lesního divadla v Krči

Pamětní publikace o dnes již zaniklém přírodním divadle v Krči vydaná na sklonku roku 2012 nakladatelstvím Gemini Publishing dokumentuje dobovými fotografiemi zajímavou historii tohoto unikátního kulturního fenoménu pražské periférie.

1. 9. 2012 Publikace Kunstintegration

Byl dokončen katalog k výstavě kreseb pod názvem Kunstintegration, která se koná dne 15. a 16. září ve Wendelinskapelle v německém Weil der Stadt nedaleko Stuttgartu. Výstava je součástí dlouhodobého projektu „Zeichnen und Kunst als Schlüssel zur Integration“ v rámci spolkového programu „TOLERANZ FÖRDERN – KOMPETENZ STÄRKEN“. Organizuje Kunstforum ve Weil der Stadt.

25. 3. 2011 Soutěž na logo pro ZOO Praha

Soutěž byla po 2. kole ukončena bez vyhlášení vítěze. Pět finalistů bylo odměněno skicovným 10 tisíc korun na základě závazných podmínek soutěže. S mými návrhy (které nevyhrály) se můžete seznámit v sekci Galerie.

10. 3. 2011 Soutěž na logo pro ZOO Praha

Zúčastnil jsem se soutěže na nové logo pro ZOO Praha. Z více než šesti set návrhů od 233 přihlášených autorů bylo hodnotící komisí vybráno 5 log k účasti ve 2. kole, mezi nimi i jeden z mých návrhů. V současné době probíhá hodnocení 2. kola soutěže, kde se logo rozpracovávalo do příkladů užití v konkrétních prvcích vizuálního stylu.